Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona szałwia lekarska Verve
Strzałka w prawo

Nasiona szałwia lekarska Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Nasiona szałwia Verve wykorzystasz w przydomowym ogrodzie. Produkt pozwoli Ci na uprawę aromatycznej przyprawy, którą zastosujesz do urozmaicenia potraw. Spełnienie kilku warunków wystarczy, żeby cieszyć się obfitymi zbiorami. Uprawę ułatwi Ci dołączona do opakowania etykieta. Podpisz ją, żeby zadbać we właściwy sposób o każdy gatunek rosnący w Twoim zielniku. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

      Cechy i zalety

        Nasiona szałwia Verve pozwolą Ci na samodzielną uprawę zioła znanego z leczniczych właściwości. Aromatyczna roślina nie potrzebuje wiele, żeby prawidłowo wzrastać, dlatego jej hodowanie nie sprawi Ci trudności. Wystarczy, że zapewnisz szałwii wilgotną i żyzną glebę, żeby cieszyć się ziołem, które osiągnie wymiary nawet 50 centymetrów. W opakowaniu znajdziesz nie tylko nasiona, lecz także etykietę. Dzięki niej oznaczysz miejsce wysiewu, co znacząco ułatwi Ci zapewnienie optymalnych warunków do wzrostu. Nasiona szałwia Verve są przechowywane bez dostępu do promieni słonecznych oraz wilgoci. Szczelne opakowanie gwarantuje prawidłowe kiełkowanie rośliny. Dzięki nasionom marki Verve zyskasz przyprawę o interesującym smaku, którym wzbogacisz między innymi sałatki.

        • Wysoce mrozoodporna roślina
        • Pachnąca
        • Nadaje się do spożycia
        • Nasiona kiełkują w ciągu 14-28 dni

        Specyfikacja techniczna

        MarkaVerve
        Zakładana wysokość rośliny500mm
        Okres zbioruVII - IX
        Średnia ilość/liczba w opakowaniu50
        Wilgotność glebyWilgotna
        Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
        Kod produktu3663602516828