Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona szczypiorek Verve

Nasiona szczypiorek Verve

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona szczypiorek Verve pozwolą Ci wyhodować roślinę wieloletnią, która znajduje szereg zastosowań w kuchni. Jest bogata między innymi w witaminy C, B1 oraz B2, karoten, kwas foliowy, potas, wapń. Nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Ważne jest jedynie jej systematyczne podlewanie, a przed zasadzeniem – napowietrzenie gleby. W sklepach Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór innych nasion. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona szczypiorek Verve możesz zasadzić w swoim ogródku lub w doniczce na balkonie. Aby zapewnić roślinie optymalne warunki do wzrostu, warto abyś zadbał o odpowiednio napowietrzoną i nawodnioną glebę. Wtedy nasiona szczypiorek Verve będą z łatwością pobierać z ziemi potrzebne im do rozwoju składniki mineralne. Roślina plonuje od maja aż do końca września. Jednak hodowana w domu może dawać obfite plony przez cały rok. Szczypiorek będzie doskonałym dodatkiem do kanapek, sałatek, twarożków, past na kanapki, zup oraz wielu innych potraw. Asortyment sklepów Castorama jest bogaty w najróżniejsze nasiona. Dzięki nim możesz cieszyć się zdrowymi i smacznymi warzywami. Znajdziesz u nas także nasiona ziół i przypraw. Zobacz, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoim ogrodzie.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny400mm
    Okres sadzeniaIII - V
    Okres zbioruV - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu500
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniudobrze przewiewna gleba
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515722