Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona tymianek Verve

Nasiona tymianek Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona tymianek Verve są niezwykle łatwe w uprawie zarówno w ogrodzie, jak i w domu, na przykład na parapecie. Aromatyczna roślina sprawdzi się jako przyprawa do wielu potraw. Zadbaj o żyzną glebę, regularne nawilżanie podłoża oraz dostęp do stałego nasłonecznienia. Dzięki temu pachnące zioła będą prawidłowo wzrastać. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona tymianek Verve pozwolą Ci samodzielnie uprawiać aromatyczne zioła, którymi wzbogacisz smak rozmaitych potraw. Wystarczy, że zadbasz o wilgotną ziemię, żeby cieszyć się pachnącą rośliną o wysokości nawet 30 centymetrów. Jeśli w Twoim przydomowym ogródku rośnie więcej gatunków ziół, zdecyduj się na oznaczenie ich. W tym celu przyda Ci się etykieta dostępna w opakowaniu produktu marki Verve. Podpisanie ziół pomoże Ci spełnić wymagania każdego gatunku, dzięki czemu zyskasz obfitsze zbiory. Nasiona tymianek Verve możesz także uprawiać na parapecie i stale mieć dostęp do zdrowej przyprawy. Opakowanie produktu jest przechowywane z dala od wilgoci oraz promieni słonecznych. Dzięki temu masz gwarancję, że nasiona wykiełkują.

    • Tolerancja na temperatury do -5°C
    • Pachnąca
    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny300mm
    Okres zbioruVI - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu250
    Wilgotność glebyWilgotna
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
    Kod produktu3663602516521