Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona ziół Verve kolekcja

Nasiona ziół Verve kolekcja

3,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Marzysz o własnym ogrodzie pełnym ziół i przypraw? Teraz to możliwe. Nasiona zioła Verve kolekcja to produkt dla Ciebie. Ten gotowy zestaw zawiera nasiona najpopularniejszych przypraw. W zestawie nie znalazłeś rośliny, na której najbardziej Ci zależy? Z pewnością znajdziesz ją w naszej szerokiej ofercie nasion. Uzupełnij swój ziołowy ogród. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona zioła Verve kolekcja to zestaw nasion kilku przypraw i ziół. Znajdziesz w nim pietruszkę, bazylię, koper ogrodowy, kolendrę oraz miętę. Jest to kompleksowy zestaw, który sprawdzi się w każdej kuchni. Nasiona zioła Verve kolekcja możesz zasiać zarówno na polu uprawnym, jak i w ogrodzie zlokalizowanym przy domu. Wilgotna gleba wystarczy do dobrego wzrostu tych roślin. Charakteryzują się długim okresem siania – od marca do lipca. Z tego powodu, jeśli zapomniałeś o zasianiu tych ziół, jeszcze nic straconego. Nadal możesz skorzystać w tym sezonie z ich owoców. W opakowaniu znajdziesz także etykiety z nazwami roślin. Pozwoli to na zaprowadzenie porządku w Twoim ogrodzie i odpowiednie oznaczenie jego poszczególnych części. Nasza oferta obejmuje również inne nasiona roślin jadalnych.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny400mm
    Okres zbioruVI - X
    W zestawiepietruszka, kolendra, bazylia, mięta, koper ogrodowy; opakowanie nasion zawiera etykietę rośliny
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515920