Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona zioła lecznicze Verve kolekcja

Nasiona zioła lecznicze Verve kolekcja

3,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona zioła lecznicze Verve kolekcja to produkt nie tylko dla zwolenników ziołolecznictwa. W zestawie znajdują się przyprawy używane na co dzień w polskiej kuchni. Produkt ten pozwoli Ci na stworzenie ogródka pachnącego świeżymi ziołami. Szukasz innych nasion? Zajrzyj do naszej oferty i dobierz produkty, których potrzebujesz. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona zioła lecznicze Verve kolekcja to bardzo praktyczny zestaw nasion kilku różnych ziół. Produkt ten umożliwi Ci posianie majeranku, szczypiorku, rozmarynu, szałwii i tymianku. W jednym opakowaniu zbiorczym znajdziesz nie tylko nasiona, ale też etykiety z nazwami roślin. Pozwoli Ci to na oznaczenie miejsc posiania ziół. W nasiona zioła lecznicze Verve kolekcja zaopatrz się przed okresem ich siania, który przypada na kwiecień i maj. Z produktu tego możesz skorzystać w przydomowym ogródku. Nasiona przydadzą się również w uprawach rolnych. Zioła z tego zestawu znajdują zastosowanie w ziołolecznictwie. Możesz je także wykorzystać jako przyprawy w kuchni. Chcesz, by Twój ogród wypełnił się innymi ziołami lub warzywami? Nasiona potrzebne do ich uprawy są dostępne w naszej ofercie.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny400mm
    Okres zbioruVI - X
    W zestawietymianek, szałwia, majeranek, szczypiorek, rozmaryn; opakowanie nasion zawiera etykietę rośliny
    Wilgotność glebyWilgotna
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515937