Zobacz więcej Nawiewniki okienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Nawiewniki okienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawiewnik okienny Awenta Slimline 4000

Nawiewnik okienny Awenta Slimline 4000

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawiewnik okienny Awenta Slimline jest produktem, który możesz zamontować w oknie PCV. Dzięki niemu zapobiegniesz powstawaniu i utrzymywaniu się nadmiernej wilgoci. Produkt ten jest łatwy do zamontowania. Nie zajmie Ci to wiele czasu. Nawiewnik wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz wąską budową. Produkt ma regulator nawiewu i okapnik.

   Cechy i zalety

    Nawiewnik okienny Awenta Slimline 2000 może być wykorzystany w oknach PCV. To produkt, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Do jego produkcji wykorzystano ABS i PP. Model ten zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w budynku. Zapobiega także powstawaniu i utrzymywaniu się nadmiernego poziomu wilgoci. Nawiewnik okienny Awenta Slimline jest wyposażony w wewnętrzny regulator nawiewu, a także w zewnętrzny okapnik. Wykorzystasz go do tworzenia skutecznej wentylacji w budynku. Model ten zapewnia łatwy i szybki montaż dzięki sprężynowym zatrzaskom. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wybrać również wiele innych modeli nawiewników. Skorzystaj także z pozostałych akcesoriów do okien dostępnych w asortymencie sklepu Castorama.

    • Wąska budowa 18 mm
    • Szybki oraz łatwy montaż
    • Wysoka jakość wykonania
    • Odpowiedni do okien PCV

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu20mm
    Długość produktu454mm
    Kod produktu5905033314917