Zobacz więcej Nawozy do roślin ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do lawendy Agrecol 1,2 kg
Strzałka w prawo

Nawóz do lawendy Agrecol 1,2 kg

24,98
/ szt.
20,82
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz Agrecol ułatwia uprawę lawendy w Twoim ogrodzie. Dzięki temu specjalistycznemu środkowi roślina będzie intensywniej pachniała i bujniej kwitła. Preparat ma działanie szybkie i długotrwałe. Odżywcze składniki granulatu są uwalniane przez naturalne czynniki środowiska – temperaturę i wilgoć podłoża. Dzięki temu nawóz utrzymuje odpowiedni odczyn gleby oraz zapewnia intensywny kolor kwiatów.

   Cechy i zalety

    Nawóz Agrecol to specjalistyczny preparat, który sprawia, że lawenda w Twoim ogrodzie będzie intensywnie pachniała i bujnie kwitła. Kompletny nawóz ma działanie szybkie i długotrwałe – składniki odżywcze zawarte w granulacie są uwalniane przez naturalne czynniki środowiska, takie jak temperatura i wilgoć podłoża. Preparat utrzymuje odpowiedni odczyn gleby i zapewnia intensywną barwę kwiatów. Regularne jego stosowanie wpływa na bujny wzrost roślin oraz ich długie kwitnienie. Specjalne składniki mineralne – azot, fosfor i potas – wzmacniają rośliny i zwiększają ich odporność na choroby. Nawóz jest wydajny i wygodny w stosowaniu – do odżywienia lawendy wystarczy 5 g granulatu na 1 l podłoża. Można go stosować zarówno do kwiatów w donicach, jak i do roślin, które zdobią rabaty w ogrodzie.

    • Przedłuża i wzmacnia kwitnienie
    • Intensyfikuje barwę kwiatów
    • Stabilizuje odczyn podłoża

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Głębokość produktu45mm
    Szerokość pojemnika185mm
    Wysokość pojemnika220mm
    Waga (kg)1.2kg
    Typ pojemnikaPudełko
    Składazot 15%, fosfor 10%, potas 22%
    Kod produktu5902341002000