LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nawozy do iglaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy do iglaków

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do tui 1 kg

Nawóz do tui 1 kg

19,98
/ szt.
19,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do tui wspiera zdrowie roślin. Preparat jest przeznaczony do stosowania od marca do czerwca. Produkt odżywia rośliny od razu po zastosowaniu, a działa aż cztery miesiące. Dzięki niemu tuje są zabezpieczone przed chorobami i mrozem. Nawóz zapewnia też silne wybarwienie drzew, dzięki czemu żywopłot prezentuje się niezwykle efektownie.

   Cechy i zalety

    Nawóz do tui 1 kg ułatwi Ci dbanie o ogród. Produkt jest przeznaczony do żywopłotów z iglaków. Sprawdzi się do tui oraz innych roślin iglastych. Posłuży Ci do wspierania zdrowia świerków, cisów, jodeł czy modrzewi. Preparat wykorzystasz zarówno do nowych nasadzeń, jak i wieloletnich iglaków. Producent zastosował nowoczesną formułę, która gwarantuje błyskawiczne działanie nawozu już po podlaniu. Preparat będzie odżywiał rośliny aż przez cztery miesiące. Nawóz do tui ma kilka zastosowań. Wzmacnia odporność iglaków na mróz i choroby. Produkt przeciwdziała też brązowieniu igieł. Dzięki preparatowi tuje rosną silne i zdrowe, a dodatkowo są doskonale wybarwione. Dzięki temu Twój żywopłot będzie prezentował się estetycznie. Produkt możesz stosować od marca do czerwca.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu49mm
     Szerokość pojemnika181mm
     Wysokość pojemnika219mm
     Waga (kg)1kg
     Kod produktu5901688873304