Zobacz więcej Nawozy do roślin ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz do wrzosów i wrzośców Agrecol Mineral żel 0,5 l

Nawóz do wrzosów i wrzośców Agrecol Mineral żel 0,5 l

19,98
/ szt.
39,96
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz do wrzosów i wrzośców Agrecol Mineral żel to preparat, dzięki któremu Twoje rośliny nabiorą wigoru i będą wspaniale kwitły przez dłuższy czas. Produkt przeznaczony jest do zasilania wrzosów, wrzośców oraz roślin kwasolubnych. Preparat w postaci żelu łatwo rozpuszcza się w wodzie. Możesz stosować go zarówno w uprawie tradycyjnej, jak i hydroponicznej.

   Cechy i zalety

    Nawóz do wrzosów i wrzośców Agrecol Mineral żel zapewni Twoim roślinom doskonałą kondycję. Wrzosy i wrzośce będą szybko się rozrastały, a uszkodzone bez problemu się zregenerują. Na łodygach pojawi się więcej bardziej okazałych pąków, a kwiaty będą dłużej utrzymywały swój wspaniały wygląd. Nawóz do wrzosów i wrzośców Agrecol Mineral żel 0,5 l zawiera azot, fosfor, potas oraz mikroskładniki pokarmowe, w tym: bor, miedź, żelazo, mangan, molibden oraz cynk. Preparat dostępny jest w butelce z przeźroczystą nakrętką, która posłuży Ci do precyzyjnego odmierzenia siedmiu, czternastu lub dwudziestu jeden mililitrów nawozu. Dzięki temu bez trudu odmierzysz odpowiednią dawkę żelu. Jest to szczególnie istotne, bowiem przekroczenie zalecanej dawki może uszkodzić, a nawet zniszczyć roślinę.

    • Intensyfikuje zawiązywanie okazałych pąków kwiatowych
    • Wydłuża okres kwitnienia
    • Przyspiesza rozrastanie się i regenerację krzewinek

    Specyfikacja techniczna

    Typ pojemnikaButelka
    SkładAzot (N) – 8%; fosfor (P2O5) – 3%; potas (K2O) – 7% i mikroskładniki pokarmowe
    Kod produktu5902341005698