Zobacz więcej Nawozy do roślin ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz rozpuszczalny do róż Biopon 350 g

Nawóz rozpuszczalny do róż Biopon 350 g

19,98
/ szt.
57,09
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz rozpuszczalny do róż Biopon doda Twoim kwiatom urody. Wieloskładnikowy preparat, bogaty w łatwo przyswajane przez rośliny substancje pokarmowe sprawi, że Twoje krzewy staną się zdrowsze i silniejsze. Preparat wydłuży czas kwitnienia roślin i pobudzi je do intensywnego wzrostu. Dzięki niemu kwiaty i liście róż nabiorą przepięknego głębokiego koloru.

   Cechy i zalety

    Nawóz rozpuszczalny do róż Biopon 350 g pomoże Ci stworzyć ogród pełen kwiatów. Nawóz, przeznaczony do wszystkich rodzajów róż sprawi, że Twoje krzewy nabiorą zdrowego wyglądu. Ten wieloskładnikowy preparat jest bogaty w środki odżywcze. Nawóz stymuluje intensywny wzrost roślin. Jego zastosowanie wydłuża okres kwitnienia. Dzięki zawartości magnezu, liście i kwiaty nabierają głębokiej i zdrowej barwy. Odpowiednie dla róż proporcje środków odżywczych gwarantują znakomite rezultaty. Składniki pokarmowe zawarte w nawozie są łatwo przyswajalne. Dzięki temu preparat daje szybkie efekty. Nawóz rozpuszczalny do róż Biopon jest preparatem typu NPK – ma w składzie azot, fosfor i potas. Preparat jest zapakowany w saszetkę z wielokrotnym zamknięciem, typu zipp. Przed zastosowaniem należy rozpuścić go w wodzie.

    • Do nawożenia wszystkich odmian róż
    • Przedłuża kwitnienie
    • Pobudza intensywny wzrost krzewów
    • Szybko widoczne efekty
    • ZIPP wielokrotne zamknięcie
    • Wydajność: 350 l gotowego nawozu

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu65mm
    Szerokość pojemnika143mm
    Wysokość pojemnika210mm
    Waga (kg)0.35kg
    Typ pojemnikaSaszetka
    Okres stosowaniaOd marca do sierpnia
    SkładNawóz NPK (Mg, S) 18 : 14: 18 (2,5 : 12); składniki pokarmowe % (m/m): 18% azot (N), 14% pięciotlenek fosforu (P2O5), 18% tlenek potasu (K2O), 2,5% tlenek magnezu (MgO), 12% trójtlenek siarki (SO3) i inne
    Kod produktu5904517008625