Zobacz więcej Nawozy do iglaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy do iglaków

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz Substral Osmocote 2 w 1 Iglak 4,5 kg

Nawóz Substral Osmocote 2 w 1 Iglak 4,5 kg

198
/ opak.
44
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz Substral Osmocote 2 w 1 Iglak jest przeznaczony do roślin iglastych i kwaśnolubnych. Powoduje on ich szybszy i zauważalny wzrost, a także chroni przed brązowieniem igieł. Formuła produktu zapewnia też większą odporność na choroby i szkodliwe insekty. Jedna aplikacja produktu działa przez okres 6 miesięcy, a pierwsze efekty widoczne są już po 7 dniach.

   Cechy i zalety

    Nawóz Substral Osmocote 2 w 1 Iglak 4,5 kg to produkt do iglaków, które lubią kwaśne podłoża. Dba on o ich szybki wzrost oraz zapobiega brązowieniu igieł. Sprawdzi się też w przypadku azalii lub rododendronów. Produkt ten ma formę granulatu, który wystarczy zaaplikować raz na sezon – działa przez okres 6 miesięcy. W przypadku nawozów od Osmocote nie ma ryzyka przenawożenia, ponieważ rośliny systematycznie otrzymują odpowiednią porcję składników odżywczych. Efekty działania są zauważalne już w ciągu tygodnia od pierwszego zastosowania. Opakowanie 4,5 kg jest bardzo wydajne. Nawóz Substral Osmocote Iglak zaaplikuj wysypując go dookoła rośliny i obficie podlej. Nawodniona gleba uwalnia więcej dobroczynnych mikroelementów. W naszym sklepie znajdziesz również inne rodzaje i pojemności nawozów Osmocote.

    • Widoczne efekty w ciągu 7 dni
    • Extra długie działanie do 6 miesięcy
    • Duża wydajność
    • Długodziałający - działa przez 6 miesięcy

    Specyfikacja techniczna

    Pokrycie150m²
    Typ pojemnikaWiadro
    SkładNPK (Mg) 22-07-14 (2,5)
    Kod produktu5907487104175