Zobacz więcej Nawozy do roślin ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz w płynie do orchidei Substral 250 ml

Nawóz w płynie do orchidei Substral 250 ml

12,98
/ szt.
51,92
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz w płynie do orchidei Substral jest specjalistycznym nawozem mineralnym. Zapewni Twoim roślinom szybki wzrost i piękne, bujne ukwiecenie. Bogaty w dużą liczbę składników odżywczych zagwarantuje roślinie szybką absorpcję nawozu. Rozcieńczony uprzednio nawóz w wodzie pozwoli na dogłębne odżywienie rośliny. Wzbogacony składnikiem organicznym w postaci humusu w celu poprawy warunków rozwoju rośliny. Prosty w użyciu, łączy nawożenie z podlewaniem.

   Cechy i zalety

    Nawóz w płynie do orchidei Substral 250 ml jest specjalistycznym nawozem mineralnym. Przeznaczony do pielęgnacji storczyków. Zawiera unikalną mieszaninę składników odżywczych w postaci humusu. To właśnie one gwarantują roślinie optymalny wzrost. Specjalna formuła preparatu pozwala na całkowitą oraz szybką absorpcję nawozu. Dzięki temu utrzymasz rośliny w pełnym zdrowiu, aby były silniejsze i lepiej kwitły. Nawóz w płynie do orchidei Substral ma postać koncentratu. Należy podlać nim roślinę po uprzednim rozcieńczeniu. W wygodny i prosty sposób połączysz podlewanie rośliny z jej nawożeniem. Dobra stabilizacja płynu zapobiega wytrącaniu się kryształków nawozu na ściankach butelki. Jedno opakowanie jest bardzo wydajne i wystarczy Ci na długi czas. Zobacz także inne nawozy do roślin.

    • Mineralny nawóz
    • Zawiera kwasy humusowe
    • Poprawia warunki rozwoju rośliny
    • Wysokowydajny
    • Łączy nawożenie z podlewaniem

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSubstral
    Typ pojemnikaButelka
    SkładMieszanina składników NPK, minrałów i kwasu humusowego
    Kod produktu4062700072608