Zobacz więcej Nawozy do roślin ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nawóz w płynie Substral 250 ml

Nawóz w płynie Substral 250 ml

12,98
/ szt.
51,92
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nawóz w płynie Substral przeznaczony jest do roślin doniczkowych, zarówno tych zielonych, jak i kwitnących. Może być aplikowany zarówno roślinom domowym, jak i tym na tarasach czy balkonach. Formuła preparatu wzbogaca warunki rozwoju roślin, a wysokowydajny produkt w formie koncentratu łączy nawożenie i podlewanie. Na formułę nawozu składają się: mieszanina składników NPK, minerały oraz kwas humusowy.

   Cechy i zalety

    Nawóz w płynie Substral 250 ml to preparat, który poprawia warunki rozwoju roślin. Dostarcza im niezbędnych składników odżywczych. Wysokowydajny produkt w formie koncentratu przeznaczony jest do rozcieńczania wodą. Niezbędne informacje odnośnie dawkowania znajdziesz na etykiecie. Skoncentrowany produkt łączy nawożenie z podlewaniem. Nawóz w płynie Substral to specjalistyczny nawóz mineralny, który jest uniwersalny. Przeznaczony jest do wszystkich kwiatów domowych i balkonowych, roślin zielonych i kwitnących. Możesz używać go zarówno do roślin na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Zawiera unikalną mieszaninę składników odżywczych w postaci humusu, które gwarantują optymalny wzrost. Specjalna formuła pozwala na całkowitą i szybką absorpcję nawozu, tak aby utrzymać rośliny w pełnym zdrowiu, by były silniejsze i lepiej kwitły.

    • Wzbogaca warunki rozwoju roślin
    • Wysokowydajny produkt w formie koncentratu
    • Łączy nawożenie z podlewaniem.

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSubstral
    Typ pojemnikaButelka
    SkładMieszanina składników NPK, minrałów i kwasu humusowego
    Kod produktu5901875001473