Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga Diall 150 mm 40 x 40 mm chrom

Noga Diall 150 mm 40 x 40 mm chrom

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga meblowa znajdzie zastosowanie w Twoim mieszkaniu, ponieważ jest istotnym elementem konstrukcyjnym szafek czy stolików. Dzięki temu, że produkt posiada funkcję regulacji wysokości, będziesz mógł ustawić mebel na pożądanym poziomie. Poza tym aluminiowa noga w kolorze chromu cechuje się dużą wytrzymałością i eleganckim wyglądem.

   Cechy i zalety

    Okazało się, że kupiona niedawno szafka łazienkowa jest zbyt niska, co utrudnia Ci komfortowe korzystanie z niej? Doskonałym rozwiązaniem będzie wykorzystanie nogi meblowej. Prezentowany model posiada dodatkowo możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu będziesz mógł idealnie dopasować go do swoich potrzeb. Ten element konstrukcyjny zamocowany na spodzie szafki ułatwi Ci utrzymanie porządku, ponieważ dzięki niemu z łatwością wytrzesz podłogę pod meblem, pozbywając się w ten sposób wszystkich zanieczyszczeń. Produkt wykonano z trwałego aluminium, przez co odznacza się wysokim poziomem odporności na powstawanie uszkodzeń mechanicznych. Kolor chrom sprawia, że element prezentuje się też wyjątkowo elegancko. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne modele nóg meblowych, więc z łatwością zaopatrzysz się w produkt najlepiej trafiający w Twój gust. Sprawdź sam!

    • Estetyczny wygląd
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Możliwość podwyższenia o 7 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNoga meblowa
    KolorAluminium
    Kod produktu5901912800298