Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Noga okrągła Fikszo 30 x 700 mm biały
Strzałka w prawo

Noga okrągła Fikszo 30 x 700 mm biały

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Noga okrągła znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego tworzenia mebli do Twojego gospodarstwa domowego. Utrzymana w białym kolorze stanowi idealne uzupełnienie dla drewnianych blatów, lecz świetnie komponuje się także z modelami metalowymi. Wśród naszego asortymentu dostępne są również nogi w innych odcieniach, więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

   Cechy i zalety

    Noga okrągła to wyjątkowo funkcjonalny produkt, umożliwiający samodzielne wykonanie mebli do Twojego mieszkania lub warsztatu. Przydaje się podczas budowania stołów, ale także jako podpórka pod blaty oraz kredensy. Estetyczna biała barwa nogi sprawia, że jest to model uniwersalny, który doskonale komponuje się z blatami drewnianymi lub metalowymi – w zależności od tego, w jakim stylu meble chcesz zyskać. W związku z tym będziesz mógł wykonać elegancki stół do jadalni lub typowo praktyczny do warsztatu. Połączenia talerzowe zastosowane w nodze charakteryzują się łatwą metodą montażu, która nie zajmuje wiele czasu. W naszej ofercie znajdziesz także modele w innych odcieniach i rozmiarach, spośród których wybierzesz nogę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNoga meblowa
     Możliwość regulacjiBrak możliwości regulacji
     Kod produktu5908305612766