Zobacz więcej Noże do kosiarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo

Noże do kosiarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż do kosiarek elektrycznych Nevada 32 cm

Nóż do kosiarek elektrycznych Nevada 32 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż do elektrycznych kosiarek Nevada pasuje do wielu modeli kosiarek dostępnych na rynku. Jest produktem niesamowicie trwałym, wykonanym z hartowanej stali. Ostrze nie ma tendencji do tępienia się, jest odporne na kruszenie. To wydłuża jego okres eksploatacji. Noże są dostępne w różnych długościach, zaś ich montaż jest niezwykle prosty.

   Cechy i zalety

    Nóż do kosiarek Nevada to produkt niezwykle uniwersalny. Jest kompatybilny z większością modeli kosiarek dostępnych obecnie na rynku. Dzięki temu poszukiwania konkretnego ostrza mogą zostać znacznie skrócone. Ostrze jest wykonane z twardej i trwałej hartowanej stali. Dzięki temu materiałowi noże tępią się znacznie wolniej, co przedłuża ich żywotność. Jeśli estetyka Twojego trawnika nie jest Ci obojętna, noże Nevada są ład estetyczny Twojego trawnika nie jest Ci obojętny, jeśli zależy Ci na równo skoszonym trawniku, noże Nevada są dla Ciebie idealne. Ich montaż nie sprawi problemu nawet osobom, które nie mają wielkiego doświadczenia w pracach ogrodniczych. Nóż do kosiarek elektrycznych Nevada 32 cm dostępny jest też w innych długościach.

    • Uniwersalność zastosowania w większości modeli kosiarek
    • Wysoka jakość
    • Hartowany

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu320mm
    Grubość produktu2mm
    KompatybilnośćUniwersalny
    Kod produktu5904941601980