icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Noże do kosiarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo

Noże do kosiarek

Strzałka w prawo

Nóż do kosiarki Oregon uniwersalny 40 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż do kosiarki Oregon uniwersalny 40 cm
63,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uniwersalny nóż do kosiarek Oregon to produkt niezwykle wysokiej jakości. Został wykonany z hartowanej stali. Charakteryzuje się dużą twardością na całej powierzchni. Jest to uniwersalny nóż, który będzie odpowiednim zamiennikiem ostrzy do wielu modeli kosiarek. Dostępny w wielu rozmiarach. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie pozostanie w dobrym stanie przez długi czas. "

  Cechy i zalety

  Nóż Oregon może zostać zamontowany nawet w kilkuset modelach kosiarek. Jego uniwersalność sprawia, że nie musisz się martwić o dostępność części zamiennych. Nie będzie to problem nawet wtedy, jeśli Twoja kosiarka to mało popularny model. Cechą charakterystyczną produktu jest wysoka twardość ostrza na całej długości. To dzięki materiałowi, z którego został wykonany – hartowanej stali. Dzięki temu koszenie będzie nie tylko szybkie i łatwe, ale też bezproblemowe. Żywotność produktu jest przedłużona ze względu na wysoką twardość stali. To dzięki tej cesze nóż jest odporny na ścieranie się. Tym samym nie będzie wymagał częstego ostrzenia. Jeśli zależy Ci, aby trawnik w Twoim ogródku był równo przycięty, zainwestuj w nóż do kosiarki Oregon uniwersalny 40 cm. Sprawdzi się w przydomowych ogródkach oraz na dużych przestrzeniach.

  • Uniwersalność zastosowania w większości modeli kosiarek
  • Wysoka jakość
  • Hartowany

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Długość produktu400mm
  Grubość produktu4mm
  KompatybilnośćUniwersalny
  Kod produktu5400182971542