Zobacz więcej Noże do kosiarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo

Noże do kosiarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż do kosiarki Oregon uniwersalny 52,7 cm

Nóż do kosiarki Oregon uniwersalny 52,7 cm

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny nóż Oregon do kosiarek to doskonały wybór, jeśli cenisz sobie równo przycięty trawnik. Hartowane ostrze gwarantuje najwyższą jakość. Jest twarde i wytrzymałe na całej długości. Podczas pracy generuje niski poziom wibracji. Dzięki odporności na tępienie możesz być pewien, że ostrze przez długi czas zachowa swoje właściwości.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny nóż do kosiarki Oregon jest kompatybilny z większością modeli kosiarek. Dzięki jego zakupowi zaoszczędzisz czas na poszukiwaniach konkretnego modelu. Wyróżnia się bardzo wysoką twardością na całej długości. To sprawia, że jest odporniejszy na tępienie się ostrza niż inne tego typu produkty. Posłuży w Twoim ogrodzie naprawdę długo bez konieczności jego ostrzenia. Pomoże przyciąć nawet twardą trawę. Efekty jego pracy zadowolą ogrodników-amatorów oraz profesjonalistów, którzy dbają o duże przestrzenie. Nóż do kosiarki Oregon uniwersalny 52,7 cm to naprawdę dobry wybór, jeśli cenisz sobie zadbany i estetycznie przycięty trawnik. Jest łatwy w montażu, dzięki czemu poradzisz sobie z tym zadaniem nawet bez dostępu do narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych długości ostrzy.

    • Uniwersalność zastosowania w większości modeli kosiarek
    • Wysoka jakość
    • Hartowany

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu527mm
    Grubość produktu4mm
    KompatybilnośćUniwersalny
    Kod produktu5400182890607