LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Noże do kosiarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo

Noże do kosiarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż MacAllister 33 cm

Nóż MacAllister 33 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż do kosiarki to część robocza urządzenia, która odpowiada za prawidłowe przycinanie trawnika. Wyróżnia się dużą ostrością i wykonaniem z wytrzymałej stali, co zapewni Ci możliwość precyzyjnego skracania trawy. Produkt dostępny jest w naszej ofercie w różnych rozmiarach, więc z łatwością dopasujesz go do modelu posiadanej kosiarki.

   Cechy i zalety

    Piękny, bujnie rosnący trawnik wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Podstawowym z nich jest regularne koszenie, które pozwala na precyzyjne podcinanie źdźbeł trawy. Niebagatelną rolę w tym przypadku odgrywa ostrze kosiarki, od którego zależy, czy nasza murawa będzie efektownie przystrzyżona, czy też zniszczona. Tylko ostry nóż pozwoli Ci na uzyskanie zdrowego trawnika – tępy będzie go szarpał, co w efekcie spowoduje jego nieestetyczny wygląd. Produkt powstał ze stali, dzięki czemu wyróżnia się długotrwałą przydatnością wynikającą z dużej wytrzymałości. Doskonale sprawdzi się jako element wymienny do Twojej kosiarki, który warto posiadać w zapasie, na wypadek uszkodzenia starego ostrza. W naszej ofercie znajdziesz ten model także w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu330mm
     Kod produktu5052931472321