icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Noże do kosiarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo

Noże do kosiarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż MacAllister 42 cm

Nóż MacAllister 42 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż do kosiarki to funkcjonalny produkt, który wykorzystasz jako element zamienny. Przyda się w momencie, gdy dotychczasowe ostrze ulegnie stępieniu i zamiast ścinać źdźbła, zacznie je rozszarpywać. Produkt wykonano z wytrzymałej stali, która odpowiada za jego właściwości wytrzymałościowe. Możesz wybrać jeden z kilu jego rozmiarów.

   Cechy i zalety

    Nóż do kosiarki to akcesorium, które sprawdzi się w każdym domu lub mieszkaniu z ogrodem. Warto posiadać je na wyposażeniu, ponieważ z pewnością okaże się niezbędne, jeśli regularnie dbasz o swoją murawę. Produkt powstał z wytrzymałego na uszkodzenia materiału – stali. Wielokrotnie pozwoli Ci więc na precyzyjne i dokładnie skrócenie Twojego trawnika. Ostry nóż jest bowiem jednym z najważniejszych elementów kosiarki, który odpowiada za zdrowy wygląd trawy. Ścina źdźbła, pobudzając je do dalszego wzrostu i zagęszczania się murawy. Jeżeli natomiast nóż Twojej kosiarki jest tępy, powoduje on szarpanie trawy, co w efekcie nie sprzyja jej estetyce i kondycji. Nóż do kosiarki dostępny jest w naszym asortymencie w kilku różnych rozmiarach, dlatego możesz wybrać model pasujący do Twojej maszyny.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu420mm
     Kod produktu5052931472352