icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Noże do kosiarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo

Noże do kosiarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż MacAllister 42 cm

Nóż MacAllister 42 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nóż do kosiarki to funkcjonalny produkt, który wykorzystasz jako element zamienny. Przyda się w momencie, gdy dotychczasowe ostrze ulegnie stępieniu i zamiast ścinać źdźbła, zacznie je rozszarpywać. Produkt wykonano z wytrzymałej stali, która odpowiada za jego właściwości wytrzymałościowe. Możesz wybrać jeden z kilu jego rozmiarów.

   Cechy i zalety

    Nóż do kosiarki to akcesorium, które sprawdzi się w każdym domu lub mieszkaniu z ogrodem. Warto posiadać je na wyposażeniu, ponieważ z pewnością okaże się niezbędne, jeśli regularnie dbasz o swoją murawę. Produkt powstał z wytrzymałego na uszkodzenia materiału – stali. Wielokrotnie pozwoli Ci więc na precyzyjne i dokładnie skrócenie Twojego trawnika. Ostry nóż jest bowiem jednym z najważniejszych elementów kosiarki, który odpowiada za zdrowy wygląd trawy. Ścina źdźbła, pobudzając je do dalszego wzrostu i zagęszczania się murawy. Jeżeli natomiast nóż Twojej kosiarki jest tępy, powoduje on szarpanie trawy, co w efekcie nie sprzyja jej estetyce i kondycji. Nóż do kosiarki dostępny jest w naszym asortymencie w kilku różnych rozmiarach, dlatego możesz wybrać model pasujący do Twojej maszyny.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Długość produktu420mm
     Kod produktu5052931472352