icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Do szkła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Do szkła

Strzałka w prawo

Nóż olejowy do szkła Yato 177 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóż olejowy do szkła Yato 177 mm
35,90
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nóż warto zastosować podczas prac związanych głównie z cięciem szklanej powierzchni. Produkt pomoże Ci z łatwością wyciąć otwór w szybie. Za sprawą specjalnego dozownika na olej, który jest zamocowany w rękojeści, ostrze noża jest doskonale chłodzone. Produkt został wykonany ze stali oraz węglika Wolframu, które są bardzo trwałe.

  Cechy i zalety

  Jeżeli potrzebujesz produktu, który przyda się podczas cięcia szklanych powierzchni, zastosuj nóż olejowy. Za pomocą elementu możesz z łatwością przeciąć szybę do pożądanych rozmiarów. Nóż został wyposażony w specjalny zbiornik na olej, umiejscowiony w rękojeści, który dozuje odpowiednią ilość płynu podczas wykonywania cięcia. Dzięki temu ostrze jest doskonale chłodzone. Niewątpliwie istotną zaletą produktu są przede wszystkim materiały, z których narzędzie zostało wykonane – stal oraz węglik Wolframu, wyróżniające się należytą trwałością, dlatego też produkt pozostanie w oryginalnym kształcie przez wiele lat. Głowica noża jest ruchoma, w związku z czym pozwoli Ci wykonać precyzyjne cięcia. W naszej ofercie nabędziesz również noże do cięcia innych materiałów.

  • Permanentne smarowanie noża podczas cięcia, radykalnie zmniejsza tarcie, chłodzi ostrze i ułatwia cięcie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
  Kod produktu5906083975608