icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo

Nóżka blokująca do drzwi Arbo 265 mm brąz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóżka blokująca do drzwi Arbo 265 mm brąz
13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nóżka posłuży Ci jako blokada drzwi wejściowych. Element posiada trwałą budowę, jakiej nadaje mu użyta w produkcji stal. Dzięki zastosowaniu nóżki będziesz mógł swobodnie przewietrzyć mieszkanie. Produkt uniemożliwia samoistne poruszanie się drzwi, nawet podczas dużego wiatru. Posiada ładne, brązowe wykończenie, dlatego będzie estetycznie współgrać z drewnianymi drzwiami.

  Cechy i zalety

  Nóżka blokująca przeznaczona jest do przymocowania do drzwi wejściowych. Dzięki jej zastosowaniu zapewnisz mieszkaniu odpowiedni, świeży przewiew. Produkt wykonano ze stali, przez co jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia i tym samym umożliwia Ci jego długotrwałe stosowanie. Dodatkowo posiada brązowe, estetyczne wykończenie, dzięki czemu będzie ładnie komponował się z każdym typem drzwi. Nóżka uniemożliwia samoistne zamykanie się drzwi, nawet w bardzo wietrzne dni. Końcówka elementu została specjalnie wyprofilowana, dzięki czemu skutecznie trzyma się podłoża. Produkt posiada sprężynkę, która umożliwi Ci swobodne rozkładanie i składanie nóżki. Element z łatwością przykręcisz do drzwi przy pomocy standardowych wkrętów.

  • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu5906711245745