icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóżka blokująca drzwi średnia biała

Nóżka blokująca drzwi średnia biała

9,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna nóżka blokująca doskonale nadaje się do zastosowania jako uzupełnienie Twoich drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych. Produkt został wykonany ze stali – nadaje mu to trwałość i sprawia, że jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu element może Ci służyć przez lata, ułatwiając Ci zablokowanie drzwi np. podczas wnoszenia cięższych przedmiotów.

   Cechy i zalety

    Praktyczna nóżka blokująca z pewnością znajdzie zastosowanie jako uzupełnienie Twoich drzwi zewnętrznych i nie tylko. Produkt umożliwi Ci zablokowanie drzwi tak, by nie zamknęły się one np. podczas wnoszenia do domu ciężkiego przedmiotu. Do wyprodukowania elementu został wykorzystany materiał, który wyróżnia się przede wszystkim trwałością i wytrzymałością mechaniczną, co umożliwia stosowanie go przez długi czas. Nóżka nie jest także podatna na szkodliwe działanie wilgoci, dzięki czemu nie musisz obawiać się o to, że ulegnie ona korozji. Produkt łatwo przykręcisz do drzwi przy pomocy nieskomplikowanych narzędzi. Powierzchnia w kolorze białym idealnie skomponuje się w drzwiami utrzymanymi w każdym odcieniu, podkreślając jego funkcjonalny charakter.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    KolorBiały
    Kod produktu5906711265255