Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nóżka blokująca drzwi średnia brązowa

Nóżka blokująca drzwi średnia brązowa

9,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do produkcji nóżki blokującej drzwi użyto wysokogatunkowej stali, która pomalowana jest na brązowy kolor metodą proszkową. Jej koniec został zakończony gumową stopką – uniemożliwia ona ślizganie się nóżki. Montaż produktu jest bardzo łatwy – należy go jedynie przykręcić do skrzydła drzwiowego. Skutecznie zapobiega przypadkowemu zatrzaśnięciu się drzwi.

   Cechy i zalety

    Proponowane akcesorium jest jednym z ważniejszych elementów, które wpływają zarówno na komfort, jak i na bezpieczeństwo użytkowania drzwi. Uniemożliwia ono ich samoczynne zamykanie się oraz chroni przed zatrzaśnięciem, np. pod wpływem przeciągu. Produkt został wykonany ze stali malowanej metodą proszkową na kolor brązowy, dzięki czemu będzie pasował do większości barw stolarki drzwiowej. Koniec nóżki blokującej zakończony jest gumową osłonką, która niezwykle skutecznie zapobiega ślizganiu się stopki. Do jej zalet doliczyć należy także bardzo łatwy montaż – wystarczy, że przykręcisz ją do ramy drzwiowej. Nóżkę blokującą z powodzeniem zastosujesz np. w drzwiach garażowych, pomieszczenia gospodarczego oraz w innych miejscach.

    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    Kod produktu5906711265262