Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nożyce do trawy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Nożyce do trawy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce do trawy Robi

Nożyce do trawy Robi

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nożyce do trawy przeznaczone są do podcinania wystających źdźbeł – pozwolą Ci zatem wyrównać trawnik po koszeniu i utrzymać go w nienagannym stanie. Produkt charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, ponieważ wykonano go z utwardzanej stali odpornej na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty tej marki.

  Cechy i zalety

  Nożyce do trawy znajdą zastosowanie podczas samodzielnej pielęgnacji ogrodu. Umożliwiają bowiem utrzymanie trawnika w nienagannym stanie – będziesz mógł wykonywać poprawki po koszeniu, usuwając wystające źdźbła. Produkt sprawdzi się także podczas cięcia cieniutkich gałązek, więc nadaje się do formowania niewielkich krzewów lub żywopłotów. Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, ponieważ wykonany został z utwardzanej stali. Nożyce wyposażone w wygodne uchwyty pozwalają na komfortowe podcinanie wybranych roślin – ich kształt jest dobrze dopasowany do dłoni. W naszej ofercie znajdziesz również inne nożyce do strzyżenia trawy, więc możesz zaopatrzyć się w narzędzie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   SeriaOne plus
   Kod produktu5904842003524