Zobacz więcej Nożyce ręczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Nożyce do żywopłotu

Strzałka w prawo

Nożyce ręczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nożyce do żywopłotu Greenmill Basic

Nożyce do żywopłotu Greenmill Basic

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nożyce do żywopłotu Greenmill Basic mają stalowe, faliste ostrze, które błyskawicznie radzi sobie z gałęziami. Akcesorium wykorzystasz, żeby nadać krzewom estetyczny kształt. Nożyce mają regulowaną siłę docisku ostrza, więc dostosujesz ich działanie do potrzeb. Ergonomiczny uchwyt gwarantuje wygodę podczas pracy. Zapobiega ślizganiu się dłoni w trakcie wykonywania cięcia.

   Cechy i zalety

    Nożyce do żywopłotu Greenmill Basic pozwolą Ci zadbać o roślinność. Przy pomocy akcesorium skrócisz wystające gałęzie. Dzięki temu nadasz żywopłotowi estetyczny wygląd. Rośliny będą wciąż osłaniać posesję przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Równo ścięte krzewy staną się tłem dla innych roślin w ogrodzie. Produkt z serii Greenmill Basic ma ostrze wykonane z solidnej stali. Dzięki temu akcesorium posłuży Ci na wiele sezonów. Ostrze faliste tnie błyskawicznie i równo. Nożyce do żywopłotu Greenmill Basic mają regulowaną siłę docisku elementu tnącego. Dopasujesz ją do rodzaju rośliny, którą formujesz. Produkt został wyposażony w ergonomiczny uchwyt zapobiegający ślizganiu się dłoni. Otwór w uchwycie pozwala zawiesić narzędzie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu5904842004149