Zobacz więcej Przyłącza, nyple i reparatory do węży ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Węże i wózki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nypel łączeniowy 1''

Nypel łączeniowy 1''

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nypel łączeniowy to produkt, który umożliwi Ci połączenie dwóch elementów z gwintem wewnętrznym. Kształt rurki z sześciokątnym pierścieniem pośrodku umożliwi Ci stworzenie trwałego mocowania. Złączka hydrauliczna wyróżnia się trwałością oraz jest doskonałą alternatywą dla stalowych lub żeliwnych odpowiedników. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź wszystkie propozycje serii Rainjet.

   Cechy i zalety

    Nypel łączeniowy 1'' z gwintem zewnętrznym to najprostszy sposób, by połączyć elektrozawory, kolanka, zwężki i inne elementy. W ten sposób uzyskasz funkcjonalny system nawadniania adekwatny do Twojego terenu. Po dopasowaniu części z gwintem wewnętrznym uzyskasz szczelne i trwałe połączenie. Dzięki temu podczas pracy systemu woda nie będzie przeciekała przez powstałe w wyniku montażu zakamarki. Złączka została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego. Ze względu na materiał jest wysoce odporna na warunki atmosferyczne i nie jest podatna na działanie korozji. Po zamontowaniu możesz mieć pewność, że nypel łączeniowy nie straci swoich właściwości przez długi czas. Element jest łatwy w montażu. W naszej ofercie przygotowaliśmy szereg produktów, które dopasujesz do średnicy nypla.

    • Gwint 1″
    • Łączenie elektrozaworów
    • 2 lata gwarancji
    • Gwint: 1″

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaClaber
    Średnica produktu45mm
    Typ połączeniaGwintowane
    Waga produktu37g
    Kod produktu8000625908059