Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Systemy mocowań

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Systemy mocowań

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma do huśtawki 120 mm

Obejma do huśtawki 120 mm

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Obejma do huśtawki pozwoli Ci stabilnie zawiesić siedzisko na belce. Produkt zapewni Ci bezpieczeństwo i solidnie utrzyma nawet największy ciężar. Montaż obejmy jest bardzo prosty, więc bez problemu wykonasz go samodzielnie. Produkt ustabilizuje huśtawkę tak, by podczas użytkowania się nie przemieszczała. W ofercie sklepów Castorama czekają na Ciebie inne modele tego produktu.

  Cechy i zalety

  Obejma do huśtawki jest produktem, który stabilnie podwiesi siedzisko na belce i zapewni Ci bezpieczeństwo. Solidnie utrzyma nawet największy ciężar. Bez obaw w tym samym czasie na huśtawce będzie mogło usiąść kilka osób dorosłych. Montaż obejmy jest bardzo prosty, więc bez problemu wykonasz go samodzielnie. Obejma do huśtawki utrzyma siedzenie w jednym miejscu tak, by podczas użytkowania się nie przemieszczało. Element został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki temu jest odporny na negatywne działanie czynników atmosferycznych. Zachowuje doskonałe parametry przez lata. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie rozmaite akcesoria uzupełniające konstrukcje metalowe i drewniane. Zadbaj o bezpieczeństwo i postaw na sprawdzoną jakość.

  • Prosty montaż
  • Wytrzymała
  • Odporna na korozje

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906711202489