Zobacz więcej Akcesoria do montażu ogrodzenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejma początkowa Polbram Steel Group 5 x 5 cm czarny ocynk

Obejma początkowa Polbram Steel Group 5 x 5 cm czarny ocynk

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sprawne i skuteczne łączenie elementów ogrodzenia nie jest możliwe bez obejmy początkowej Polbram Steel Group. Jest bardzo łatwa w montażu, należy docisnąć ją do przęseł za pomocą śrub. Produkt dzięki zabezpieczeniu przed korozją jest odporny na wilgoć i warunki atmosferyczne. Jego atutem jest trwałość i długa żywotność.

   Cechy i zalety

    Podczas mocowania elementów systemu ogrodzeniowego Twojej posesji, przyda Ci się obejma początkowa Polbram Steel Group. Pozwoli Ci na stworzenie solidnego płotu. Na stałe zespoli ze sobą początkowy słupek metalowy i przęsło. Jej zamocowanie jest banalne, wystarczy docisnąć ją za pomocą śrub. Możesz przeprowadzić instalację samodzielnie, bez konieczności korzystania z usług specjalisty. Prezentowany produkt został wykonany z ocynkowanej stali. Zastosowany materiał cechuje się wyjątkową wytrzymałością i długą żywotnością. Zabezpieczenie przed korozją sprawia, że obejma jest odporna na wilgoć i warunki atmosferyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą artykułów do montażu, w której z łatwością znajdziesz potrzebne akcesoria.

    • Produkt zabezpieczony przed korozją
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    SeriaLara
    KolorCzarny
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5900652459124