icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Systemy mocowań

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Systemy mocowań

Strzałka w prawo

Obejmy skręcane Yato mix rozmiarów 26 szt,

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obejmy skręcane Yato mix rozmiarów 26 szt,
24,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastanawiasz się, jak odpowiednio zamocować węże i rurki podczas serwisowania samochodu? Zadanie to ułatwią Ci proponowane obejmy przeznaczone do prawidłowego montowania elementów. Metalowe części są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zatem konstrukcji nie będziesz musiał często odnawiać. Komplet zawiera 26 elementów o różnych średnicach.

  Cechy i zalety

  Martwisz się, że rury w Twoim samochodzie nie zostaną odpowiednio zamocowane, co uniemożliwi bezpieczne prowadzenie pojazdu? Prezentowane obejmy skrętne to akcesoria przeznaczone do mocowania wiązki przewodów elektrycznych, kabli, węży oraz rurek – znajdą zastosowanie w większości przydomowych warsztatów. Zapewniają doskonały efekt pracy na długi czas, ponieważ wyprodukowane zostały z metalu – są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Komplet zawiera 26 sztuk produktu o różnych rozmiarach, co pozwala na łatwe dopasowanie go do własnych potrzeb. Jeśli chcesz mieć pewność, że węże i rurki zostały zamocowane prawidłowo, podczas prac serwisowych koniecznie zastosuj proponowane obejmy. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę już teraz!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   MateriałMetal
   Kod produktu5906083000133