Zobacz więcej Nawozy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obornik bydlęcy 2 kg
Strzałka w prawo

Obornik bydlęcy 2 kg

14,98
/ szt.
7,49
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obornik bydlęcy jest ekologicznym nawozem. Najlepiej stosować go na wiosnę oraz jesień. Zapewnia obfite zbiory poprzez wysoką skuteczność działania. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla roślin i wspomaga ich prawidłowy wzrost. Nadaje się do stosowania w ogródkach warzywnych, do iglaków i roślin ozdobnych. Sprawdza się do nawożenia kwiatów ogrodowych i doniczkowych. Wspierajmy bioróżnorodność - Obornik to przykład na wykorzystanie odpadów do poprawy jakości gleby w ogrodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Obornik bydlęcy 2 kg jest w stu procentach naturalnym nawozem pochodzącym z najczystszych terenów Polski. Przeznaczony jest do stosowania w uprawach ekologicznych. Możesz używać go w ogródkach warzywnych, aby uzyskać zdrowe i soczyste jarzyny bez chemii. Obornik bydlęcy stosowany do iglaków i roślin ozdobnych pozwoli wyhodować pięknie i zdrowe okazy. Produkt zastosowany do hodowli kwiatów ogrodowych i doniczkowych sprawi, że będą się one pięknie rozwijały. Unikatowa technologia produkcji obornika nie wymaga obróbki termicznej. Powoduje to, że obornik pozostaje pełnowartościowym, całkowicie naturalnym produktem. Dodatkowym atutem jest brak charakterystycznego dla obornika zapachu. W naszej ofercie znajdziesz również inne typy nawozów naturalnych.

    • Obfite i ekologiczne zbiory
    • Wysoka skuteczność działania
    • Całkowicie bezpieczny dla roślin

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNawóz obornik
    Głębokość produktu70mm
    Szerokość pojemnika200mm
    Wysokość pojemnika320mm
    Waga (kg)2kg
    Typ pojemnikaKarton
    Kod produktu5902042023045