Zobacz więcej Nawozy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obornik bydlęcy Najlepsze Trawy z Iławy 10 l granulowany
Strzałka w prawo

Obornik bydlęcy Najlepsze Trawy z Iławy 10 l granulowany

34,98
/ szt.
3,50
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany produkt to naturalny nawóz – obornik bydlęcy – znajdujący zastosowanie w uprawie wszystkich roślin. Preparat jest sprzedawany w formie granulowanej, co oznacza, że jest wygodny w transporcie, przechowywaniu oraz stosowaniu, a ponadto nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. W celu aplikacji należy rozsypać odpowiednią dawkę granulatu i obficie podlać ja wodą. Wspierajmy bioróżnorodność - Obornik to przykład na wykorzystanie odpadów do poprawy jakości gleby w ogrodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Obornik bydlęcy jest naturalnym nawozem, który może być stosowany do użyźniania ziemi pod różne rośliny. Nawóz bydlęcy w szczególności nadaje się do gleby piaszczystej i szybko nagrzewającej się. Pod wpływem działania preparatu, ziemia jest lepiej zaopatrzona w składniki odżywcze i utrzymuje wilgoć. Obornik jest bogaty w makroelementy, takie jak azot, fosfor, potas, wapń, magnez oraz mikroelementy: bor, żelazo, cynk, miedź i mangan. Ponadto zawiera dawkę masy organicznej, która zmienia się w próchnicę. Oferowany tutaj obornik jest w formie granulatu, dzięki czemu nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, jest wygodny w transporcie, przechowywaniu, a także w aplikacji. Można go stosować przed wysiewem, rozsypując na ziemi, mieszając z nią lekko i obficie podlewając. Na terenach już zagospodarowanych aplikacja przebiega podobnie – wystarczy rozsypać granulki i podlać.

    • Obfite i ekologiczne zbiory
    • Wysoka skuteczność działania
    • Całkowicie bezpieczny dla roślin

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNawóz
    MarkaNajlepsze Trawy z Iławy
    Typ pojemnikaTorba
    Kod produktu5907466502633