Zobacz więcej Nawozy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo

Nawozy uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Obornik koński 10 l
Strzałka w prawo

Obornik koński 10 l

34,98
/ szt.
3,50
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Obornik koński jest nawozem zawierającym mikroorganizmy tworzące w glebie próchnicę. Najlepiej używać go wczesną wiosną i późną jesienią. Wówczas zapewnia najlepsze warunki do uprawy roślin. Stosuj go do upraw pod osłonami lub podczas rozsadzania kwiatów i warzyw. Sprawdź asortyment ekologicznych nawozów, które czekają na naszej stronie internetowej. Wspierajmy bioróżnorodność - Obornik to przykład na wykorzystanie odpadów do poprawy jakości gleby w ogrodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Obornik koński 10 l to typ nawozu, który zawiera mikroorganizmy, z których w procesie przemian w glebie powstaje próchnica. Jest to niezwykle przydatne podczas nawożenia i tyczy się zwłaszcza gleb zniszczonych. Są to takie rodzaje ziemi, które w wyniku nieumiejętnej uprawy mają wyniszczoną naturalną florę bakteryjną. Obornik koński poprawia żyzność, urodzajność i strukturę gleby. Tworzy próchnicę i stwarza doskonałe warunki do hodowli kwiatów i roślin. Zalecamy jego stosowanie w inspektach i uprawach pod osłonami. Polecamy go także działkowcom, którzy przygotowują samodzielnie rozsady kwiatów i warzyw. Używaj go wczesną wiosną i późną jesienią. Sprawdź naszą ofertę i duży wybór nawozów do każdego rodzaju uprawy.

    • Poprawia żyzność, urodzajność i strukturę gleby
    • Tworzy próchnicę

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNawóz
    Głębokość produktu100mm
    Szerokość pojemnika300mm
    Wysokość pojemnika580mm
    Waga (kg)7.6kg
    Typ pojemnikaTorba
    Kod produktu5907466501209