Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ochrona przeciw ptakom Corobird Longpro

Ochrona przeciw ptakom Corobird Longpro

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ochrona przeciw ptakom Corobird pozwala na utworzenie zabezpieczenia elewacji przed zabrudzeniami przez zwierzęta. Produkt jest wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie ulega korozji i uszkodzeniom mechanicznym. Ochrona jest łatwa w samodzielnym montażu, niezbędne czynności wykonasz w krótkim czasie.

   Cechy i zalety

    Ochrona przeciw ptakom Corobird umożliwia stworzenie solidnej ochrony budynków przed ptactwem. Produkt został wykonany z mocnej stali i trwałego tworzywa sztucznego, dlatego też jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, na jakie narażone są elementy zamontowane na zewnątrz budynków. Elementy zestawu cechują się łatwy sposobem montażu, konieczne prace wykonasz samodzielnie w krótkim czasie. Produkt może być mocowany na parapetach, dachach i wystających częściach elewacji. Zamontowanie ochrony przeciw ptakom umożliwia ochronę zarówno dobrego stanu budynku jak i ludzi w nim mieszkających. Produkt może być stosowany zarówno w budynkach mieszkalnych jak i tych o charakterze publicznym.

    • Zabezpiecza wybrane powierzchnie
    • Eliminuje pojawianie się zanieczyszczeń gzymsów, elewacji i parapetów
    • Produkt modułowy

    Specyfikacja techniczna

    KolorTransparentny
    MateriałPoliwęglan
    Kod produktu5901535403258