Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ochrona przeciw ptakom Rednet Corobird Pro

Ochrona przeciw ptakom Rednet Corobird Pro

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ochrona przeciw ptakom jest zestawem służącym do tworzenia zabezpieczenia elewacji budynku. Produkt jest wykonany z trwałej stali i tworzywa sztucznego, pozostaje odporny na czynniki atmosferyczne i korozję. Ochrona przeciw ptakom może być stosowana na zewnątrz i wewnątrz budynków – chroni m.in. przed brudzeniem elewacji. Produkt cechuje łatwość montażu.

   Cechy i zalety

    Ochrona przeciw ptakom to solidny zestaw służący do zabezpieczenia elewacji budynków o różnym charakterze. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego i stali, dzięki czemu jest odporny na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Rozwiązanie to będzie przydatne na przykład podczas tworzenia konstrukcji zabezpieczającej w budynkach mieszkalnych. Uniwersalny charakter produktu sprawia, że możesz zamontować go na zewnątrz i wewnątrz budynku, co jest szczególnie istotne w budowie zabezpieczeń w halach fabrycznych i sklepach wielkopowierzchniowych. Produkt charakteryzuje się prostotą montażu, więc z łatwością możesz wykonać niezbędne czynności własnoręcznie w krótkim czasie. Ochrona przeciw ptakom pozwala uniknąć m.in. brudzenia elewacji.

    • Dyskretnie przeźroczysty kolor
    • Możliwość dowolnego kształtowania modułu

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    MateriałPoliwęglan i stal
    Kod produktu5903364605209