LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Odbojniki drzwiowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Odbojniki drzwiowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odbojnik leżący Diall patyna

Odbojnik leżący Diall patyna

27,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zadaniem odbojnika jest hamowanie otwartych na oścież drzwi tak, aby uchronić przed uderzeniem znajdujące się za nimi sprzęty, urządzenia czy ścianę. Odbojnik jest mały, a ponieważ został wykonany z mocnych i odpornych na uszkodzenia materiałów, będzie długo pełnił swoją rolę i odpowiednio amortyzował nawet otwarte z dużą siłą drzwi.

   Cechy i zalety

    Leżący odbojnik ma niewielkie rozmiary, dlatego najbardziej sprawdzi się przy hamowaniu i odbijaniu drzwi przesuwających się tuż przy podłożu. Gumowy pierścień umieszczony na produkcie jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i odpowiada za amortyzowanie drzwi, a także wyciszenie dźwięku zderzenia. Trzon odbojnika jest wykonany z mocnej stali nierdzewnej, dzięki czemu produkt przez długi czas zachowa swój elegancki, oryginalny wygląd. Modny kolor odbojnika – patyna przypominająca stare, antyczne złoto – czyni go nie tylko przedmiotem praktycznym, ale również ozdobnym. Odbojnik możesz przymocować do każdej powierzchni – na przykład do wykładziny czy paneli podłogowych. Podczas jego montażu należy jedynie pamiętać, aby umieścić go w odpowiednim miejscu.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu45mm
     KolorPatyna
     Kod produktu5052931161508