Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Odstraszacz kretów Bros Sonic solarny

Odstraszacz kretów Bros Sonic solarny

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odstraszacz kretów Bros Sonic solarny to bezpieczny i humanitarny sposób na wypłoszenie szkodników z ogródka czy grządek. Dzięki niemu pozbędziesz się kretów, nornic i innych ziemnych gryzoni bez zabijania ich. Urządzenie zasilane jest energią słoneczną, a dzięki akumulatorom działa przez całą dobę, także w pochmurne i deszczowe dni. Dzięki temu produktowi nie musisz korzystać z chemicznych środków biobójczych.

   Cechy i zalety

    Odstraszacz kretów Bros Sonic solarny to urządzenie, które co trzydzieści sekund emituje wibracje i sygnały dźwiękowe o częstotliwości między czterysta a tysiąc herców, które są szczególnie nieprzyjemne dla obdarzonych doskonałym słuchem i wrażliwych na drgania kretów i gryzoni. W efekcie zwierzęta starają się jak najszybciej oddalić od źródła sygnałów. W zależności od rodzaju gleby urządzenie może mieć zasięg nawet do ośmiuset metrów kwadratowych. Dźwięki wydawane przez urządzenie są słyszalne dla człowieka, ale nie będą one nieprzyjemne dla Twoich uszu. Odstraszacz kretów Bros Sonic solarny zasilany jest energią słoneczną i wyposażony w akumulator niklowo-kadmowy. Bateria solarna zapewnia około dziewięćdziesięciu sześciu godzin pracy urządzenia bez dostępu do słońca.

    • Odstraszacz kretów i gryzoni zasilany energią słoneczną
    • Skutecznie odstrasza krety, nornice i inne ziemne gryzonie
    • Działa bez konieczności użycia środków chemicznych

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBros
    Głębokość produktu95mm
    Szerokość produktu155mm
    Wysokość produktu315mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Kod produktu5904517044883