Zobacz więcej Ograniczniki do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Ograniczniki do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ogranicznik do okien ocynk żółty

Ogranicznik do okien ocynk żółty

11,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ogranicznik zabezpieczy Twoje okno przed samoistnym otwarciem i jednocześnie umożliwi odpowiednią wentylację pomieszczenia. Do jego wykonania wykorzystano ocynkowaną stal, przez co element jest bardzo trwały i odporny na korodowanie i dlatego posłuży Ci przez długi czas. Sprawdzi się w wietrzne dni, chroniąc okna przed trzaskaniem.

   Cechy i zalety

    Ogranicznik to praktyczny element domowego wyposażenia, dzięki któremu będziesz mógł kontrolować stopień otwarcia okna. Jedną część – z trzpieniem – należy zamontować pod klamką, natomiast drugą – z głowią – przymocujesz do ramy okiennej. Dzięki zastosowaniu produktu zapewnisz swojemu mieszkaniu odpowiednią wentylację. W zależności od potrzeb, będziesz mógł kontrolować i regulować zakres uchylenia okna. Element uniemożliwia samoistne otwieranie i zamykanie się okna pod wpływem wiatru bądź przeciągu. Do jego produkcji użyto ocynkowanej stali, dzięki której ogranicznik jest odporny na korodowanie i tym samym zapewni Ci długotrwałe, prawidłowe funkcjonowanie. Sprawdzi się jako element wyposażenia pokoju dziecięcego, któremu niezbędny jest odpowiedni przewiew i jednocześnie uniemożliwi dziecku uchylanie i otwieranie okna.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Skutecznie zabezpiecza przed pełnym otwarciem okna

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk żółty
    Kod produktu5906711274431