LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Szafki natynkowe i podtynkowe

Strzałka w prawo

Szafki natynkowe i podtynkowe

Szafka natynkowa stanowi jeden z elementów instalacji elektrycznej – pozwala skutecznie ukrywać jej elementy. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem, co zawdzięcza swojej białej barwie oraz prostemu wzornictwu – z łatwością dopasujesz ją do wystroju otoczenia.

Filtry

Szafki natynkowe i podtynkowe

Szafka natynkowa stanowi jeden z elementów instalacji elektrycznej – pozwala skutecznie ukrywać jej elementy. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem, co zawdzięcza swojej białej barwie oraz prostemu wzornictwu – z łatwością dopasujesz ją do wystroju otoczenia.

7 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do ogrzewania podłogowego

Wyświetlanie 7 z 7 produktów

Szafki natynkowe – estetyczne akcesoriA do Twojego domu

Ogrzewanie podłogowe jest niezwykle komfortowym systemem utrzymującym właściwą temperaturę w domu. Aby instalacja spełniała swoje zadanie w należyty sposób, konieczne jest wyposażenie jej w szereg akcesoriów. W tej kategorii zgromadziliśmy dla Ciebie szafki natynkowe, które umożliwią Ci montaż rozdzielaczy do ogrzewania, a dodatkowo sprawdzą się jako element ukrywający wodomierze.

Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz obudowy wyróżniające się minimalistycznym wzornictwem, które nie zaburzy estetyki wykańczanych pomieszczeń. Szafki natynkowe do rozdzielaczy wkomponujesz bez trudu w wystrój wnętrza, ponieważ mają uniwersalną, białą barwę, a także niezwykle proste kształty, które pasują do każdego stylu.

Pomyśleliśmy również o innych akcesoriach niezbędnych do wykonania funkcjonalnego systemu grzewczego. Sprawdź, jakie produkty zestawiliśmy dla Ciebie w naszej ofercie ogrzewania podłogowego i zaplanuj praktyczną instalację, którą w estetyczny sposób ukryjesz.

Ukryj elementy instalacji centralnego ogrzewania

Oferujemy Ci szafki natynkowe, których głównym zadaniem jest ukrycie rozdzielaczy. W ich wnętrzu schowasz sterowniki – rozprowadzają one ciepłą wodę do spiral składających się na cały obwód. Szafka natynkowa sprawdzi się również jako miejsce na wodomierze. Produkt nie tylko estetycznie się zaprezentuje, lecz także spełni praktyczne funkcje. Zabezpieczy dostęp do urządzeń przed dziećmi lub niepowołanymi osobami. Szafka będzie także sposobem na ochronę elementów instalacji przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie dojście do sprzętów nie sprawi Ci trudności.

Jaką szafkę natynkową wybrać?

Najważniejszym parametrem, na który musisz zwrócić uwagę, jest wielkość obudowy. Liczy się także jej kształt. W naszym asortymencie znajdziesz kilka wariantów produktu, a jednym z nich jest szafka natynkowa wysoka. Dzięki temu bez trudu wybierzesz model pasujący do wielkości urządzeń, które planujesz ukryć. Ważna jest także głębokość obudowy. Potrzebujesz większego modelu, jeśli zamierzasz zamontować rozdzielacz z zestawem pompowo-mieszającym.

Szafka natynkowa głęboka pozwoli Ci bez trudu ukryć większą instalację. Przygotowane w naszym asortymencie obudowy charakteryzują się także wysoką jakością wykonania. Szafka rozdzielcza natynkowa powstała z blachy stalowej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a proszkowe malowanie chroni ją przed odpryskiwaniem farby.

Szafka natynkowa wodomierzowa to równie przydatna obudowa, którą wykorzystasz do ochrony urządzeń, na przykład przed dziećmi. Jednocześnie w dowolnym momencie skontrolujesz działanie elementów instalacji wodociągowej. Produkt wykonany z odpornej blachy zastosuj bez obaw w pomieszczeniu o dużej wilgotności, na przykład łazience. Szafki natynkowe nie są narażone na korozję dzięki wykonaniu z wytrzymałego materiału, więc przez wiele lat będą spełniały swoje funkcje. Biała farba nie odpryskuje, dlatego obudowa na długo zachowa swój atrakcyjny wygląd.