Zobacz więcej Okna PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Okna PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okno gospodarcze ACO PVC 100 x 60 cm białe

Okno gospodarcze ACO PVC 100 x 60 cm białe

258
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Białe okno gospodarcze Aco z PVC doskonale uzupełni pomieszczenia niemieszkalne, stanowiąc uniwersalne i estetyczne wykończenie zarówno wnętrz jak i ścian budynków. Umożliwia ono wygodną regulację stopnia otwarcia, a za sprawą systemu odwodnienia, wilgoć zostanie skutecznie odprowadzona. Dzięki gładkiej powierzchni brud nie zalega w zakamarkach okna, co znacznie ułatwi czyszczenie.

   Cechy i zalety

    Białe okno gospodarcze Aco wykonane z PVC to sposób na ekonomiczne i funkcjonalne zabezpieczenie pomieszczeń niemieszkalnych przed opadami, wyziębieniem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Prosta konstrukcja pozwala na regulację i ustawienie stopnia otwarcia na trzech różnych poziomach – co pozwoli zabezpieczyć okno przed nadmiernym rozwarciem lub zamknięciem. Jasna rama dobrze dopasuje się do wnętrz, a dzięki gładkim powierzchniom profili z łatwością usuniesz ewentualne zabrudzenia. Aby nie narażać wnętrz na zaleganie skroplin, w oknach zastosowano system odprowadzenia wilgoci. Profile powstały z trwałego PVC, dzięki czemu są solidne, szczelne i nie wymagają szczególnych zabiegów konserwujących – jak w przypadku okien drewnianych. W ramach tej samej serii dostępne są też okna w kolorze brązowym w innych rozmiarach.

    • Wyjmowane skrzydło
    • Niewielka waga
    • 3-komorowa

    Specyfikacja techniczna

    MarkaWhat Knot
    Szerokość produktu1000mm
    Wysokość produktu600mm
    Grubość produktu60mm
    Waga produktu9.3kg
    MateriałPVC
    KolorBiały
    Typ wentylacjiZ wentylacją
    Liczba szyb1
    Kod produktu5900280639080