Zobacz więcej Okna PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Okna PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okno gospodarcze ACO PVC 80 x 50 cm białe

Okno gospodarcze ACO PVC 80 x 50 cm białe

208
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Białe okno gospodarcze z PVC Aco to funkcjonalny i ekonomiczny sposób na wykończenie powierzchni niemieszkalnych. Estetyczna i prosta linia oraz uniwersalny, biały kolor będą dobrze się komponować z każdym obiektem. Dzięki systemowi odwodnienia unikniesz zalegającej na oknie i ścianach wilgoci, a uchylno-dźwigniowe okucia ułatwią uzyskanie wybranej szerokości otwarcia.

   Cechy i zalety

    Białe okno gospodarcze Aco, wykonane z PVC, wpuści do pomieszczeń niemieszkalnych światło, zabezpieczając je przy tym przed wychłodzeniem i opadami. Będzie także stanowić przeszkodę dla gryzoni i różnej maści szkodników. Okno umożliwi wietrzenie – na jednym z trzech poziomów otwarcia skrzydła – aby ani wiatr, ani przeciąg nie zmieniły jego rozwarcia. Dużym atutem ramy jest fakt, że posiada otwory odprowadzające wilgoć z pomieszczenia – pozwoli to uniknąć nieestetycznych i niebezpiecznych zacieków i utrzymywania się wilgoci na ramie i ścianach. Profile z łatwością można czyścić, a do tego nie wymagają one cyklicznej konserwacji i impregnowania, co poprawia komfort użytkowania. Okna można wstawiać zarówno do budowanych, jak i remontowanych pomieszczeń, a ich montaż jest bardzo prosty, co pozwoli zaoszczędzić wiele czasu. Aby dobrze uzupełnić także inne budynki i pomieszczenia, możesz wybrać też wersję w kolorze brązowym oraz wiele innych rozmiarów.

    • Wyjmowane skrzydło
    • Niewielka waga
    • 3-komorowa

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu800mm
    Wysokość produktu500mm
    Grubość produktu60mm
    Liczba szyb1
    MateriałPVC
    KolorBiały
    Waga produktu6.3kg
    Przewodność cieplna5.4W/m²K
    Kod produktu5900280639042