LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Okna PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Okna PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okno gospodarcze ACO PVC 80 x 50 cm brązowe

Okno gospodarcze ACO PVC 80 x 50 cm brązowe

208
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Brązowe okno gospodarcze Aco z PVC to połączenie nowoczesnej, eleganckiej formy z dużą funkcjonalnością i przystępną ceną. Podniesie ono komfort termiczny w pomieszczeniach niemieszkalnych oraz zabezpieczy je przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki wygodnej regulacji stopnia uchylenia, odprowadzeniu wilgoci i łatwemu montażowi, okna będą dobrze służyły nam przez lata.

   Cechy i zalety

    Brązowe okno gospodarcze Aco wykonane z PVC, wpuści światło do pomieszczeń gospodarczych i zabezpieczy piwnice, magazyny czy inne powierzchnie niemieszkalne przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki możliwości trójstopniowej regulacji i ustabilizowania wybranego poziomu uchylenia, wprowadzisz do pomieszczeń nieco powietrza, unikając przypadkowego przymknięcia okna, np. przez wiatr czy przeciąg. Nie musisz się też obawiać nadmiaru zalegającej wody, gdyż całość wyposażona jest w system, który odprowadzi nadmiar wilgoci, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnego, stęchłego zapachu i zagrzybienia ścian. Stonowany, brązowy kolor prezentuje się elegancko, a do tego nie eksponuje ewentualnych zabrudzeń. Całość jest wyjątkowo lekka, a także pozwala na szybki i łatwy montaż – dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu. Możesz wybrać też okna z tej samej serii – tyle, że w innym kolorze i rozmiarze.

    • Wyjmowane skrzydło
    • Niewielka waga
    • 3-komorowa

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu800mm
    Wysokość produktu500mm
    Grubość produktu60mm
    Liczba szyb1
    MateriałPVC
    KolorBrązowy
    Waga produktu6.3kg
    Przewodność cieplna5.4W/m²K
    Kod produktu5900280639240