icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Okna PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Okna PCV

Strzałka w prawo

Okno gospodarcze ACO PVC 80 x 60 cm białe

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okno gospodarcze ACO PVC 80 x 60 cm białe
228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Białe okno gospodarcze z PVC Aco nadaje się do montażu w pomieszczeniach niemieszkalnych, zapewniając skuteczną ochronę przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi. Wygodna dźwigniowa regulacja szerokości otwarcia pozwoli na łatwe ustawienie wybranego poziomu otwarcia, a dzięki prostej i eleganckiej linii wykończenia, okno będzie dobrze uzupełniało każde pomieszczenia.

  Cechy i zalety

  Białe okno gospodarcze Aco, wykonane z PVC, jest lekkie i wąskie, dzięki czemu dobrze nadaje się do pomieszczeń magazynowych, inwentarskich oraz składzików i domków letniskowych. Dzięki trzystopniowemu, stabilizowanemu stopniowi uchyłu, z łatwością można uzyskać i utrzymać wybrany poziom otwarcia okna, który utrzyma się nawet przy dużym wietrze. Zastosowany system odwodnienia ułatwi odprowadzanie skroplonej pary i wilgoci – dzięki temu nie narazisz murów i ścian na zaleganie wilgoci i powstanie zagrzybienia. Gładkie, dające się ławo czyścić powierzchnie skrócą czas potrzebny na czyszczenie okien, a za sprawą zastosowania trwałego PVC, unikniesz konieczności regularnej konserwacji okna. Dzięki prostemu systemowi montażu, okno można szybko wstawić, a pozostały czas przeznaczyć na przyjemniejsze czynności. Aby dobrać okna do innych pomieszczeń – znajdziesz także wiele innych rozmiarów okien oraz wersję w kolorze brązowym.

  • Wyjmowane skrzydło
  • Niewielka waga
  • 3-komorowa

  Specyfikacja techniczna

  Szerokość produktu800mm
  Wysokość produktu600mm
  Liczba szyb1
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPVC
  KolorBiały
  Kod produktu5900280639059