Zobacz więcej Okna PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Okna PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Okno gospodarcze ACO PVC 80 x 60 cm brązowe

Okno gospodarcze ACO PVC 80 x 60 cm brązowe

228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Brązowe okno gospodarcze z PVC Aco nadaje się do montażu w pomieszczeniach niemieszkalnych, zapewniając skuteczną ochronę przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi. Wygodna, dźwigniowa regulacja szerokości otwarcia pozwoli na łatwą regulację sposobu otwarcia, a dzięki prostej i eleganckiej linii wykończenia, okno będzie dobrze uzupełniało każde pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Brązowe okno gospodarcze z PVC Aco świetnie sprawdzi się przy wykańczaniu powierzchni piwnicznych, garażowych czy składów – przepuszcza ciepło i światło, chroni jednak przed kapryśną pogodą. Zaletą okna jest dobry stosunek ceny do jakości i powierzchnia, którą z łatwością można czyścić – w dodatku nie wymaga ona wielu prac konserwatorskich. Trzystopniowa regulacja poziomu otwarcia okna pozwala ustawić i utrzymać pożądany przewiew. Aby uniknąć zalegającej wody, okno wyposażono w system odwadniający, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, przeznaczone na osuszanie i odgrzybianie ścian. Brązowy kolor prezentuje się nowocześnie i nie eksponuje zabrudzeń, a dzięki wysokiej jakości PVC jest on dość odporny na odbarwienia. Co istotne, okno jest lekkie i pozwala na szybki montaż i osadzenie na kołkach lub na kotwach budowlanych, co pozwoli na dużą oszczędność czasu. Dostępne są też inne rozmiary oraz wersja w kolorze białym.

    • Wyjmowane skrzydło
    • Niewielka waga
    • 3-komorowa

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu800mm
    Wysokość produktu600mm
    Grubość produktu60mm
    Liczba szyb1
    MateriałPVC
    KolorBrązowy
    Waga produktu7.8kg
    Przewodność cieplna5.4W/m²K
    Kod produktu5900280639257