icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Szalunki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Szalunki

Strzałka w prawo

Olej do szalunków Primacol 1 l

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Olej do szalunków Primacol 1 l
Strzałka w prawo
27,98
/ szt.
27,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Olej do szalunków marki Primacol jest środkiem przeznaczonym do zabezpieczania form drewnianych i innych materiałów używanych przy szalunku konstrukcji betonowych lub żelbetonowych. Cechuje się bardzo dużą wydajnością. Ogranicza przywieranie betonu do każdego typu szalunku. Nie pozostawia plam i przebarwień na betonie. Nie wymaga zmywania po zastosowaniu, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na jego czyszczenie.

  Cechy i zalety

  Olej do szalunków marki Primacol jest środkiem przeznaczonym do zabezpieczania form drewnianych i innych materiałów używanych przy szalunku konstrukcji betonowych lub żelbetonowych. Olej jest bardzo wydajnym produktem, który znacząco ogranicza przywieranie betonu do szalunków drewnianych, metalowych i wykonanych z tworzyw sztucznych, które mają kontakt z fundamentem. Nie pozostawia on żadnych plam i przebarwień na powierzchni betonu, dzięki czemu on pozostaje w dobrym stanie wizualnym. Nie wymaga on także zmywania po zastosowaniu. Odporny jest na lekki mróz, dzięki czemu stosować go można także w okresach obniżonych temperatur. Olej jest prosty w nanoszeniu, można to zrobić zarówno natryskowo, jak i za pomocą pędzli.

  • Duża wydajność
  • Ogranicza przywieranie betonu do każdego rodzaju szalunku
  • Nie pozostawia plam i przebarwień na betonie
  • Nie wymaga zmywania po zastosowaniu
  • Może być nanoszony natryskowo lub za pomocą pędzli; prace należy wykonywać w temperaturze powyżej -10 st. C; zużycie w zależności od chłonności podłoża od 20 m2 do 50 m2

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906725229106