Zobacz więcej Ościeżnice stałe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Ościeżnice stałe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ościeżnica stalowa Zakpol FD1/70 pełna

Ościeżnica stalowa Zakpol FD1/70 pełna

188
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stalowa ościeżnica to obramowanie otworu w ścianie, w którym mocuje się drzwi. Element jest uniwersalny, co oznacza, że skrzydło może się otwierać na lewo lub prawo, w zależności od potrzeb i układu ścian w pomieszczeniu. Produkt został wykonany ze stali, jest więc odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia odpowiednią stabilność zamontowanego skrzydła.

   Cechy i zalety

    Stalowa ościeżnica cechuje się solidnym wykonaniem – znajduje zastosowanie jako wykończenie otworów drzwiowych w budynkach mieszkalnych i gospodarczych. Jej metalowa konstrukcja jest w stanie udźwignąć nawet ciężkie drzwi, dlatego świetnie sprawdza się na przykład w wejściu do schowka, garażu czy komórki lokatorskiej. Wykonano ją z blachy pokrytej farbą podkładową, dlatego cechuje się estetycznym wyglądem. Jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne. Została wyposażona w dwa zawiasy, na których montowane jest skrzydło drzwiowe. Jest uniwersalna, dzięki czemu możesz ją dopasować do większości wnętrz. Dostępna jest w różnych rozmiarach. W naszej ofercie znajdziesz także pasujące do futryn drzwi, więc łatwo skompletujesz niezbędny zestaw do swojego domu.

    • Odporna na uszkodzenia
    • Uniwersalna do skrzydeł prawych i lewych
    • Łatwa w montażu

    Specyfikacja techniczna

    Grubość arkusza materiału1mm
    Liczba zawiasów2
    Waga produktu7.8kg
    MateriałStal
    Wysokość produktu2090mm
    Szerokość produktu100mm
    Kod produktu5902709100409