Zobacz więcej Ościeżnice stałe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Ościeżnice stałe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ościeżnica stalowa Zakpol FD1/90 pełna 3 zawiasy

Ościeżnica stalowa Zakpol FD1/90 pełna 3 zawiasy

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Futryna z blachy stalowej cechuje się wytrzymałością – stanowi stabilne podparcie dla ciężkich skrzydeł drzwiowych. Doskonale sprawdza się w domu i pomieszczeniach gospodarczych. Produkt można zamontować tak, aby zawiasy znajdowały się z lewej lub prawej strony, co ułatwia dopasowanie go do potrzeb i układu ścian w mieszkaniu. Futrynę wykończono farbą podkładową.

   Cechy i zalety

    Ościeżnica znajduje zastosowanie jako obramowanie do drzwi. Dzięki solidnej konstrukcji możesz na niej zamocować nawet masywne skrzydło drzwiowe, dlatego doskonale sprawdzi się w wejściu do piwnicy, schowka, pomieszczenia gospodarczego. Stalowa blacha, z której futryna została wykonana, zapewnia wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. 3 zawiasy wpływają korzystnie na stabilność i zmniejszają ryzyko opadania drzwi – są dostępne w zestawie. Ościeżnicę możesz w wygodny sposób umieścić w otworze drzwiowym, a jej montaż nie zajmuje wiele czasu. W naszej ofercie futryny stalowe są dostępne w różnych rozmiarach, więc łatwo dopasujesz właściwą do swoich potrzeb. Asortyment obejmuje także metalowe skrzydła drzwiowe, więc z łatwością wyposażysz się w potrzebny zestaw do swojego domu.

    • Odporna na uszkodzenia
    • Uniwersalna do skrzydeł prawych i lewych
    • Łatwa w montażu

    Specyfikacja techniczna

    Grubość arkusza materiału1mm
    Liczba zawiasów3
    Waga produktu8.4kg
    MateriałStal
    Wysokość produktu2090mm
    Szerokość produktu100mm
    Kod produktu5902709100515