Zobacz więcej Akcesoria do opryskiwaczy ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Opryskiwacze ogrodowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona herbicydowa
Strzałka w prawo

Osłona herbicydowa

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona herbicydowa doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji roślin w Twoim ogrodzie. Współpracuje z opryskiwaczami, zapewniając im możliwość precyzyjnego rozpylania chemikaliów – dzięki temu wyeliminujesz ryzyko przypadkowego opryskania roślin sąsiadujących z jednostką opanowaną przez chorobę lub szkodniki. Wykonana została z wytrzymałego materiału PCV.

   Cechy i zalety

    Osłona herbicydowa to niezwykle przydatny element wyposażenia opryskiwaczy. Umożliwia wykonywanie precyzyjnych oprysków, co jest szczególnie istotne w przypadku uprawiania obok siebie różnych roślin – korzystając z tego elementu, minimalizujesz ryzyko przypadkowego rozpylenia chemikaliów na owoce lub warzywa sąsiadujące z opryskiwanymi okazami. Produkt posiada transparentną powierzchnię, co daje Ci jeszcze lepszą kontrolę nad opryskami. Wykonany został z polichlorku winylu, czyli materiału cechującego się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria do opryskiwaczy, wobec czego każdy użytkownik skompletuje elementy potrzebne do sprawnego działania jego urządzenia.

    • Wyposażona w dyszę płaskostrumieniową do herbicydów
    • Przezroczyste tworzywo ułatwia skierować oprysk na właściwy punkt
    • Łatwy montaż do lancy

    Specyfikacja techniczna

    KolorBezbarwny
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5904447002656