LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ostrza specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo

Ostrza specjalistyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrza bez segmentów Olfa 18 mm 10 szt.
Strzałka w prawo

Ostrza bez segmentów Olfa 18 mm 10 szt.

27,98
/ opak.
2,80
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ostrza to części wymienne nożyka, które umożliwiają sprawne cięcie tapet, taśm, czy kartonów. Powstały ze stali, więc są odporne na uszkodzenia mechaniczne – nie pękają w czasie ich użytkowania. W komplecie znajdziesz 10 sztuk ostrzy, więc nie musisz pamiętać o zbyt częstym uzupełnianiu ich zapasów. Wymienisz je z łatwością, ponieważ posiadają prostą konstrukcję.

   Cechy i zalety

    Ostrza wykonane zostały ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – za sprawą tego nie pękają w czasie ich stosowania. Są to części wymienne nożyka, które umożliwiają sprawne cięcie tapet, taśm, czy kartonów – przydadzą się więc nie tylko w gospodarstwie domowym, ale również w warsztacie, czy w zakładzie przemysłowym. W komplecie znajdziesz 10 sztuk ostrzy, za sprawą czego nie musisz dokupować ich zbyt często. Stosując je zwiększysz efektywność swojej pracy, gdyż cechują się one wyjątkową ostrością. Wymienisz je szybko oraz sprawnie, ponieważ posiadają prostą konstrukcję. Proponujemy różne rozmiary ostrzy, za sprawą czego możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość ostrza18mm
     Materiał ostrzaStal narzędziowa
     Kod produktu0091511501056