LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ostrza łamane i segmentowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Ostrza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ostrza segmentowe Olfa 18 mm 10 szt.
Strzałka w prawo

Ostrza segmentowe Olfa 18 mm 10 szt.

29,98
/ opak.
3
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt jest niezastąpionym uzupełnieniem Twojego uniwersalnego noża, który wykorzystujesz do różnych domowych zadań, do prac rzemieślniczych, budowlanych lub hobbystycznych. Wyrób wykonano z solidnego materiału, jakim jest stal, dzięki czemu nie uszkodzisz go podczas intensywnego użytku, a on zachowa swoją funkcjonalność oraz pierwotny stan przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Odpowiednim uzupełnieniem Twojego uniwersalnego noża są przedstawione tutaj ostrza segmentowe. Wykorzystasz je do cięcia oraz modelowania i formowania różnego rodzaju materiałów oraz tworzyw – z ich pomocą przytniesz tapetę oraz wykładzinę. Produkt świetnie sprawdzi się podczas wszelkich prac warsztatowych, artystycznych oraz w czasie budowy czy remontu Twojego domu lub mieszkania. Wyrób został zaprojektowany tak, aby jego transport oraz przechowywanie było wygodne i bezproblemowe – jest lekki, a jego opakowanie ma niewielki rozmiar i poręczny kształt. Ostrza wykonano ze stali, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie zniszczysz ich i nie stępisz podczas użytkowania, posłużą Ci przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość ostrza18mm
     Materiał ostrzaStal
     Kod produktu0091511500769